Skoči na glavno vsebino

Seznam učiteljev

Redne popoldanske pogovorne ure organiziramo septembra – drugi torek,

novembra, januarja, marca in maja tretji torek v mesecu.

Seznam učiteljev, čas pogovornih ur in njihovi elektronski naslovi:

Razredna stopnja

1. a Irena JELENC, ponedeljek, 7.30-8.15,

1. b  Martina ŠUMER, ponedeljek, 7.30-8.15,

2. a Stanka KRAMER,  torek, 9.10-9.55,

2. b Kristina MIKLIČ, petek, 11.20-12.05,

3. a Natalija PREDNIK BURIČ, torek, 8.20-9.05,

3. b Rajka KRAJNC, ponedeljek, 12.10-12.55,

4. a Denisa TRAFELA, torek, 9.10-9.55,

4. b Ana DOBAJ, ponedeljek, 10.15-11.00.

5. a Nevenka BERGLEZ, četrtek, 9.10-9.55,

5. b Andreja KLJAJIČ, četrtek, 10.15-11.00,

Ostali učitelji in vzgojitelji na razredni stopnji

jutranje varstvo in OPB 1. razred Kaja ŽUNKO, petek, 10.15-11.00,

OPB 1. razred Urška DEŽELAK, sreda, 9.10-9.55,

OPB 1. razred Marija Metka KOPER, torek, 11.20-12.05,

OPB 2. razred Žiga DUH, ponedeljek, 11.20-12.05,

OPB 2. razred Vladka POTOČNIK, sreda, 12.10-12.55 ,

OPB 3. razred Aljaž JUG, ponedeljek, 12.10-12.55,

OPB 4. razred Ferdinand FRANK, petek, 11.20-12.05 ,

OPB 5. razred in TJA (1., 2. in 3. razred) Vesna KUŠAR, petek, 9.10-9.55,

Predmetna stopnja — razredniki

6. a Franc JAKOŠ, ponedeljek, 13.00-13.45, , 02 669 04 87

6. b Katarina BIZJAK SLANIČ, torek, 12.10-12.55,

6. c Ksenija ŽUPEVC, petek, 11.05-11.55,

7. a Tatjana LUBEJ, petek, 9.10-9.55,

7. b Urška GOLOB, petek, 7.30-8.15,

7. c Darinka JESENKO, četrtek, 11.20-12.05,

8. a Gregor PALČNIK,  sreda,8.20-9.05,

8. b Florjanja KRAMPL, sreda, 11.20-12.05,

8. c Melita KLADNIK, ponedeljek, 12.10-12.55,

9. a Anton CENCIČ,  sreda, 10.15-11.00,

9. b Tjaša BEVC, sreda, 12.10-12.55,

Ostali učitelji na predmetni stopnji

Sonja ČREŠNIK, petek, 9.10-9.55,

Ferdinand FRANK, petek, 11.20-12.05 ,

Miro JAUŠOVEC, ponedeljek, 10.15-11.00,

Karin MAGDIČ, petek, 9.10-9.55,

Lilijana MERC, torek, 13.00-13.45,

Ljiljana MIĆOVIĆ STRUGER, po dogovoru,

Rosana PIRŠ, petek, 10.15-11.00,

Mateja PODLESEK, četrtek, 12.10-12.55,

Boštjan RAVNJAK, petek, 9.10-9.55,

Aleksander SORŠAK, ponedeljek, 13.00-13.45 ,

Marijana SRNKO, ponedeljek, 11.20-12.05,

Suzana ŠPINDLER, petek, 10,15-11,00,

Drugi delavci šole

Ana KLJAJIČ (psihologinja), torek, 12.10-12.55,

Andreja KUDER (psihologinja),  po dogovoru,

Ladislav PEPELNIK (ravnatelj),  torek, 7.30-8.15,

Milojka POŠ (inkluzivna pedagoginja), torek, 12.10-12.55,

Renata ŠTRITOF (inkluzivna pedagoginja), sreda, 7.30-8.15,

Urška KRAJNIK (knjižničarka),  ponedeljek, 8.20-9.05, ,

Manja VIDOVIČ (socialna pedagoginja), četrtek, 11.20-12.05,

(Skupno 13.620 obiskov, današnjih obiskov 12)
SOGO Dostopnost