Seznam učiteljev

Redne popoldanske pogovorne ure organiziramo septembra – drugi torek,

novembra, januarja, marca in maja tretji torek v mesecu.

Seznam učiteljev, čas pogovornih ur in njihovi elektronski naslovi:

Razredna stopnja

1. a Irena JELENC, ponedeljek, 7.30-8.15, irena.jelenc(at9glazer.si

1. b  Martina ŠUMER, ponedeljek, 7.30-8.15, martina.sumer(at)glazer.si

2. a Stanka KRAMER,  torek, 9.10-9.55, stanka.kramer(at)glazer.si

2. b Kristina MIKLIČ, petek, 11.20-12.05, kristina.miklic(at)glazer.si

3. a Natalija PREDNIK BURIČ, torek, 8.20-9.05, natalija.prednik(at)glazer.si

3. b Rajka KRAJNC, ponedeljek, 12.10-12.55, rajka.beigot(at)glazer.si

4. a Denisa TRAFELA, torek, 9.10-9.55, denisa.trafela(at)glazer.si

4. b Ana DOBAJ, ponedeljek, 10.15-11.00. ana.dobaj(at)glazer.si

5. a Nevenka BERGLEZ, četrtek, 9.10-9.55, nevenka.berglez(at)glazer.si

5. b Andreja KLJAJIČ, četrtek, 10.15-11.00, andreja.kljajic(at)glazer.si

Ostali učitelji in vzgojitelji na razredni stopnji

jutranje varstvo in OPB 1. razred Kaja ŽUNKO, petek, 10.15-11.00, kaja.krivonog(at)glazer.si

OPB 1. razred Urška DEŽELAK, sreda, 9.10-9.55, urska.dezelak(at)glazer.si

OPB 1. razred Marija Metka KOPER, torek, 11.20-12.05, metka.koper(at)glazer.si

OPB 2. razred Žiga DUH, ponedeljek, 11.20-12.05, ziga.duh(at)glazer.si

OPB 2. razred Vladka POTOČNIK, sreda, 12.10-12.55 , vladka.potocnik(at)glazer.si

OPB 3. razred Aljaž JUG, ponedeljek, 12.10-12.55, aljaz.jug(at)glazer.si

OPB 4. razred Ferdinand FRANK, petek, 11.20-12.05 , ferdinand.frank(at)glazer.si

OPB 5. razred in TJA (1., 2. in 3. razred) Vesna KUŠAR, petek, 9.10-9.55, vesna.kusar(at)glazer.si

Predmetna stopnja — razredniki

6. a Franc JAKOŠ, ponedeljek, 13.00-13.45, franc.jakos(at)glazer.si, 02 669 04 87

6. b Katarina BIZJAK SLANIČ, torek, 12.10-12.55, katarina.bizjak(at)glazer.si

6. c Ksenija ŽUPEVC, petek, 11.05-11.55, ksenija.zupevc(at)glazer.si

7. a Tatjana LUBEJ, petek, 9.10-9.55, tatjana.lubej(at)glazer.si

7. b Urška GOLOB, sreda, 7.30-8.15, urska.golob(at)glazer.si

7. c Darinka JESENKO, četrtek, 11.20-12.05, darinka.jesenko(at)glazer.si

8. a Gregor PALČNIK,  sreda,8.20-9.05, gregor.palcnik(at)glazer.si

8. b Florjanja KRAMPL, sreda, 11.20-12.05, florakrampl(at)gmail.com

8. c Melita KLADNIK, ponedeljek, 12.10-12.55, melita.kladnik(at)glazer.si

9. a Anton CENCIČ,  sreda, 10.15-11.00, anton.cencic(at)glazer.si

9. b Tjaša BEVC, sreda, 12.10-12.55, tjasa.bevc(at)glazer.si

Ostali učitelji na predmetni stopnji

Sonja ČREŠNIK, petek, 9.10-9.55, sonja.cresnik(at)glazer.si

Ferdinand FRANK, petek, 11.20-12.05 , ferdinand.frank(at)glazer.si

Miro JAUŠOVEC, ponedeljek, 10.15-11.00, miro.jausovec(at)glazer.si

Karin MAGDIČ, ponedeljek, 10.15-11.00, karin.magdic(at)glazer.si

Lilijana MERC, torek, 13.00-13.45, lilijana.merc(at)glazer.si

Ljiljana MIĆOVIĆ STRUGER, po dogovoru, ljiljana.micovic(at)guest.arnes.si

Rosana PIRŠ, petek, 10.15-11.00, rosana.pirs(at)glazer.si

Mateja PODLESEK, četrtek, 12.10-12.55, mateja.podlesek(at)glazer.si

Boštjan RAVNJAK, petek, 9.10-9.55, bostjan.ravnjak(at)glazer.si

Aleksander SORŠAK, ponedeljek, 13.00-13.45 , aleksander.sorsak(at)glazer.si

Marijana SRNKO, ponedeljek, 11.20-12.05, marijana.srnko(at)glazer.si

Suzana ŠPINDLER, petek, 10,15-11,00, suzana.spindler(at)glazer.si

Drugi delavci šole

Ana KLJAJIČ (psihologinja), torek, 12.10-12.55, ana.kljajic(at)glazer.si

Andreja KUDER (psihologinja),  po dogovoru, svetovalna-sluzba.osmbjg(at)guest.arnes.si

Ladislav PEPELNIK (ravnatelj),  torek, 7.30-8.15, rav-osmbjg(at)guest.arnes.si

Milojka POŠ (inkluzivna pedagoginja), torek, 12.10-12.55, milojka.pos(at)glazer.si

Renata ŠTRITOF (inkluzivna pedagoginja), sreda, 7.30-8.15, renata.stritof(at)glazer.si

Aleksandra ROŽIČ (knjižničarka),  ponedeljek, 8.20-9.05, knjiznica-osmbjg(at)guest.arnes.si

Manja VIDOVIČ (socialna pedagoginja), četrtek, 11.20-12.05, manja.vidovic(at)guest.arnes.si

(Skupno 11.717 obiskov, današnjih obiskov 5)
SOGO Dostopnost